У Харкові молодь обирала собі роботу
02 грудня 2016 17:40 Суспільство
У Харкові молодь обирала собі роботу Ярмарок вакансій для молоді «Dream Job» відбувся сьогодні, 2 грудня, в коворкінг-центрі «Фабрика».

На заході були представлені вакансії від провідних харківських компаній різних сфер. Учасники ярмарку мали можливість поспілкуватися з роботодавцями в неформальній обстановці, а також ознайомитися з представленими вакансіями та стажуванням. Бажаючі могли залишити свої резюме і пройти тест на профорієнтацію від Державного центру зайнятості. Під час заходу відбулися майстер-класи.

У ярмарку взяли участь IT-компанії, банки, підприємства, юридична компанія, Південна залізниця, Регіональний центр надання адміністративних послуг. Також до заходу було залучено компанії в сфері менеджменту, супермаркети і кафе, а також компанії, що є посередниками у працевлаштуванні.

За словами організаторів, учасники заходу отримали не тільки корисні знайомства, а й розуміння того, які спеціальності їм цікаві.

Як зазначила Ольга Чічіна - голова громадської організації «LINK», що стала партнером ярмарку, тема працевлаштування молоді - одна з найактуальніших в нинішній час. Заміщення вакантних місць молодими кадрами - це прогресивний шлях соціально-економічного розвитку країни.

Як зазначила Ольга Чічіна, Харків - це місто можливостей для студентів, і в напрямку надання допомоги молоді повинні працювати бізнес, влада і громадськість. «Ярмарок вакансій - це результат такої співпраці, де організаторами є громадські організації. Завдання влади - створити всі умови, щоб молода людина з освітою стала висококваліфікованим фахівцем на ринку праці Харкова», - зазначила Ольга Чічіна.

Вона нагадала, що це вже другий ярмарок, який організували Молодіжна рада при Харківському міському голові та громадські організації. Нинішній захід зібрав близько тисячі претендентів. Тепер в планах - провести профільні ярмарки (сфера послуг, IT, держслужба).

Як зазначили організатори, за підсумками минулого ярмарку з 420 учасників були працевлаштовані кілька десятків людей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини