У Харкові лікарі надали допомогу понад 2 тисячам поранених бійців
15 вересня 2014 11:16
У Харкові лікарі надали допомогу понад 2 тисячам поранених бійців Фахівці Військово-медичного клінічного центру Північного регіону надали медичну допомогу більш 2 тис. військових, постраждалих в зоні проведення антитерористичної операції.
Серед тих, хто поступив з району бойових дій на Донбасі, - більше 1,8 тис. військовослужбовців Збройних Сил, близько 180 співробітників МВС, приблизно по 20 прикордонників і бійців СБУ, а також 13 цивільних осіб. 

За словами командування військово-медичної установи, всім постраждалим надано висококваліфіковану лікарську допомогу і призначений індивідуальний курс реабілітації.

Як повідомив заступник начальника військово-медичного центру Микола Карпенко, все необхідне для роботи з пацієнтами надходить як централізовано з Києва, так і від харківських благодійників. «Також значну допомогу в догляді за пораненими нам надають волонтерські групи з числа студентів Харківського національного медичного університету та інших цивільних вишів. Зазначу, що наш військовий колектив постійно готовий до роботи з постраждалими в зоні АТО», - зазначив Микола Карпенко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини