У Харкові капітально відремонтують 18 трамваїв
18 липня 2018 16:24 Інфраструктура
У Харкові капітально відремонтують 18 трамваїв 18 трамваїв капітально відремонтують у Харкові 2018 року.

Про це сьогодні, 18 липня, під час онлайн-конференції на своїй сторінці в «Facebook» повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес.

За його словами, в рамках капітального ремонту передбачені ремонт кузова, приведення до ладу салону тощо.

Крім того, цього року в Харкові планують виготовити два трамваї власного виробництва. Перший такий трамвай презентували в квітні минулого року. Вагон був зібраний фахівцями Салтівського трамвайного депо. Його обшили, замінили електронне обладнання, встановили двигуни підвищеної потужності, дискові гальма та ін. В кабіні водія з'явилися комп'ютер і дисплей, на якому відображається інформація про стан вагона і про його несправності. В салоні працює кондиціонер, над кожними дверима встановлені відеокамери, крім того, вагон адаптований для людей з обмеженими можливостями. На рівних ділянках шляхів такий трамвай може розвивати швидкість до 65 км/ч.

Крім оновлення рухомого складу завдання міської влади - прокладання сучасних трамвайних колій. «Ми повинні розуміти, що наші трамвайні колії не в тому хорошому стані, трапляються з'їзди, тому ми, в першу чергу, ремонтуємо трамвайне полотно», - зазначив міський голова.

Нагадаємо, що за рахунок коштів міського бюджету в цьому році планується провести капітальний ремонт понад 26 км трамвайних колій і реконструювати близько 9 км колій та переїздів.

Друкувати
Останні новини