У Харкові готуються до відкриття сезону фонтанів
07 квітня 2016 11:53 ЖКГ
У Харкові готуються до відкриття сезону фонтанів Підготовчі монтажні роботи для запуску міських фонтанів проходять у Харкові.

Сьогодні, 7 квітня, комунальники монтували обладнання фонтанів біля Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Лисенко і «Дзеркального струменя». Уже ввечері біля оперного відбудеться пробний пуск фонтанів.

Як повідомив директор Департаменту комунального господарства Віктор Кітанін, закінчити підготовчі роботи планується 23 квітня. За цей час бригади СКП «Харківзеленбуд» підготують до сезону 16 фонтанів, які знаходяться на балансі підприємства. У їх числі - фонтани в Молодіжному парку, на пл. Архітекторів, в саду ім. Шевченко, в парку Перемоги та ін.

Крім того, в рамках реконструкції саду Шевченка, яку планується завершити протягом двох років, буде реконструйовано й фонтан «Каскад».

«Всі наші фонтани відремонтовані і всі вони зі світломузикою. Керують ними за допомогою комп'ютерної програми. За кожним фонтаном закріплена бригада, яка щодня стежить за його санітарним станом, проводить огляд устаткування, стежить за вмиканням і вимиканням», - зазначив Віктор Кітанін.

Включать фонтани 1 травня, і сезон триватиме півроку - до жовтня. Фонтани працюватимуть з 10:00 до 22:00, а у святкові дні - до 23:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини