У Харкові готують до опалювального сезону житловий фонд
13 травня 2022 16:25 ЖКГ
У Харкові готують до опалювального сезону житловий фонд КП «Харківські теплові мережі» готує до осінньо-зимового сезону житловий фонд.

Як повідомили на підприємстві, на сьогодні основні роботи заплановані на внутрішньоквартальних та внутрішньобудинкових мережах. Бригади усувають дефекти та монтують нові трубопроводи опалення та гарячої води у Новобаварському, Шевченківському, Холодногірському, Немишлянському та Індустріальному районах. У рамках підготовки до опалювального сезону від гарячого водопостачання тимчасово відключені 1080 будинків.

«Особливу увагу співробітники підприємства приділяють внутрішньобудинковим системам. На вул. Космічній міняють труби, які подають гарячу воду до п'яти будинків. Також мережі гарячої води оновлюють на вул. Іллінській, вул. Холодногірській, вул. Ощепкова, вул. Верстатобудівній», - зазначили у ХТМ.

Крім того, комунальники вже завершили роботи з відновлення ізоляції труб центрального опалення на пр. Архітектора Альошина. Також виконують ремонтно-відновлювальні роботи на транзитних трубопроводах, що проходять через підвальні приміщення на вул. Ахсарова та пр. Перемоги.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини