У Харкові готові давати квартири поліцейським
03 грудня 2021 15:17 Суспільство
У Харкові готові давати квартири поліцейським Поліцейським, які покажуть результативну роботу під час патрулювання вулиць із представниками громадського формування, готові надавати службове житло.

Про це сьогодні, 3 грудня, на зустрічі із представниками правоохоронних органів повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов.

«Ми створили сприятливі умови, хоч це ваші прямі функції. Взяли на себе фінансове навантаження, ініціативу. Хочу, щоб ми разом подолали ці проблеми, щоби поліція була на боці харків'ян. Ми відпрацьовуємо систему патрулювання, і з часом вона працюватиме по всьому місту. Ставлення харків'ян до поліції зміниться. Я хочу, щоб ви підняли імідж поліції. Ми вам допоможемо, але все залежить і від вашого відношення», - наголосив міський голова.

Ігор Терехов зазначив, що особисто промоніторить результати патрулювання у ці п'ятницю, суботу та неділю. За його словами, жодна «наливайка» за маршрутом руху патрулів працювати не повинна, а рішення про їх знесення необхідно винести на наступне засідання виконавчого комітету міської ради.

Міський голова наголосив, що поліцейські, які працюватимуть на результат, зможуть отримати квартири.

Зі свого боку, начальник сектору взаємодії із громадами Головного Управління Національної поліції у Харківській області Олександр Сурмач пообіцяв повну взаємодію з міською радою. Він повідомив, що 15 грудня представники патруля отримають офіційний статус членів громадського формування, а поки що проходить їхнє навчання та ознайомче патрулювання.

Нагадаємо, що пілотний проєкт із патрулювання поліції та представників громадського формування проходить в Індустріальному районі. Мешканці можуть звертатися до чергового формування за тел: +38 093 457 4133. Повідомлення приймають з 17:00 до 22:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:

Друкувати
Останні новини