У Харкові дітям пільгових категорій подарували шкільні ранці
28 серпня 2018 12:33 Суспільство
У Харкові дітям пільгових категорій подарували шкільні ранці Свято, присвячене Дню знань, для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, пройшло сьогодні, 28 серпня, в Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

У заході взяли участь заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, директори департаментів, депутати міської ради, заступники голів районних адміністрацій, а також першокласники та учні початкової школи пільгових категорій, їхні опікуни та вихователі.

Віце-мер привітала школярів з початком навчального року і побажала їм здоров'я і успішного навчання. Разом з депутатами та представниками районів Світлана Горбунова-Рубан вручила дітям рюкзаки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

«Я переконана, що сім'я і громада, у яких є традиції, приречені на успіх і розвиток. Саме тому ми вже багато років напередодні Дня знань організовуємо для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, свято і даруємо їм подарунки. На жаль, сьогодні в Харкові 120 таких дітей, це багато, але тим не менше кожна дитина - в зоні нашої уваги, в зоні уваги їхні опікуни та прийомні батьки. Ми намагаємося усі разом займатися цими дітьми. Міський голова Геннадій Кернес подарував дітям шкільні портфелі, а голови районів намагалися наповнити їх усім необхідним», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Учениця 4-го класу Юлія бере участь у святі вже четвертий рік. «Мені дуже подобається сьогоднішнє свято. Тут дарують класні портфелі, я з таким ходила до школи два роки, і він як новий. Сьогодні мені подарували новий портфель, а в ньому - альбом, зошити і різні канцелярські приналежності», - сказала дівчинка.

Свято пройшло за підтримки депутатів міської ради. «Дітей завжди потрібно радувати і дарувати їм нашу увагу. Якщо ми не будемо показувати їм приклад, що треба робити добрі справи, зберігати історію, вони не навчаться цьому. Виховання підростаючого покоління - це величезна праця, і ми намагаємося допомогти опікунам таких дітей, їхнім викладачам і прийомним батькам», - зазначив депутат міськради Габріел Михайлов.

Після вручення подарунків діти погралися з аніматорами, покаталися по парку на паровозику, дітей пригостили морозивом.

Зазначимо, всього на обліку Департаменту служб у справах дітей Харківської міської ради 1830 дітей, серед яких - 1360 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і 470 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. З них під опікою/піклуванням виховується 976 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 256 дітей живуть у прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.


Друкувати
Останні новини