У Харкові будують Велодім
23 червня 2017 18:12 Інфраструктура
У Харкові будують Велодім Роботи з реконструкції будівлі, де розташовуватиметься Велодім, ведуться на Білгородському шосе, 7-а.

У проекті передбачено створення Дитячо-юнацької спортивної школи з велоспорту, зони для відпочинку велосипедистів, станції технічного обслуговування. Також там організують велопрокат, а взимку можна буде орендувати лижі.

Як розповів директор компанії-підрядника Михайло Гревцев, в даний час у будівлі зміцнюють фундамент і несучі конструкції. «Потім будуть виконані покрівельні роботи, а далі - оздоблювальні. До будівлі потрібно підвести нові сучасні системи водопроводу і каналізації, цим теж займатимемося», - зазначив підрядник.

Директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров повідомив, що у Велодомі планується відкрити кілька секцій.

«Це велосипедний спорт, легка атлетика, лижі. Також тут функціонуватимуть душові, роздягальні, зона відпочинку, зона лекцій, медичний центр, СТО. Тут можна буде зберігати велосипеди, зберігати і брати в оренду лижі», - зазначив директор департаменту.

Всі роботи з реконструкції будівлі, благоустрою прилеглої території, підведення всіх комунікацій підрядники обіцяють завершити до кінця року. Очікується, що на повну потужність Велодім почне працювати з нового весняного сезону.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини