У Харкові борються з незаконними підключеннями до мереж водопостачання
26 березня 2018 11:08 ЖКГ
У Харкові борються з незаконними підключеннями до мереж водопостачання У Харкові виявляють факти незаконного підключення абонентами до послуг водопостачання та водовідведення.

Про це повідомив директор Департаменту збуту КП «Харківводоканал» Тарас Грущак.

За його словами, з початку 2018 року співробітники підприємства зафіксували понад 150 подібних випадків, за якими абонентам були нараховані штрафи на суму близько 250 тис. грн.

«При виявленні самовільних підключень абоненту відключають послуги водопостачання і водовідведення, виноситься припис із штрафними нарахуваннями, які необхідно сплатити протягом 30 днів, після чого абонент повинен встановити прилади обліку і почати оформлення необхідних документів. Абонент має можливість тимчасово користуватися послугами до укладання договору, але на умовах оплати згідно з показаннями приладів обліку», - повідомив Тарас Грущак.

Він також зазначив, що абоненти, у яких послуги водопостачання та водовідведення підключені без необхідних дозвільних документів, але які з власної ініціативи звернулися до абонентських відділів КП «Харківводоканал», зможуть уникнути ще більших додаткових фінансових навантажень. Зокрема, зараз близько 50 таких абонентів закінчують оформлення документації, щоб законно користуватися послугами водопостачання та водовідведення.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини