У Харкова з'являться місто-побратим і три міста-партнера на Кіпрі
04 травня 2018 09:21 Міжнародне співробітництво
У Харкова з'являться місто-побратим і три міста-партнера на Кіпрі Зустріч першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова та мера міста Пафоса (Республіка Кіпр) Федонаса Федоноса відбулася 3 травня в Пафосі.

Сторони обговорили економічний, культурний і соціальний розвиток міст. Перший віце-мер презентував економічний та інвестиційний потенціал Харкова і підкреслив важливість міжмуніципального співробітництва міста з Пафосом.

Сторони домовилися про проведення в Пафосі восени інвестиційного форуму, в якому візьмуть участь країни Близького Сходу, а також представники малого і середнього бізнесу Харкова, що дозволить створити платформу для розвитку торговельних і економічних відносин між містами.

На завершення зустрічі Ігор Терехов і Федонас Федонос підписали Протокол про встановлення побратимських відносин між Харковом і Пафосом, який передбачає співпрацю міст в сфері економічного розвитку, культури, освіти і туризму.

Також в рамках візиту на Кіпр перший віце-мер зустрівся з мерами міст Пейя, Ероскіпу і Поліс Хрісохус, які входять в округ міста Пафос, з якими також були підписані протоколи про наміри встановлення партнерських відносин з Харковом.

Зазначимо, що 16 і 17 травня в рамках проведення в Харкові міжнародного туристичного форуму «Харків: партнерство в туризмі» місто відвідає делегація Республіки Кіпр на чолі з Почесним консулом України в Пафосі Янісом Арістодемоу. В рамках турфоруму планується підписання Харківським міським головою Геннадієм Кернесом Договору про встановлення побратимських відносин між Харковом і Пафосом, а також Договору про встановлення партнерських зв'язків з містами Пейя, Ероскіпу та Поліс Хрісохус.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини