У «Харківзеленбуда» з'явився перший багатофункціональний мінітрактор
15 листопада 2016 18:12 ЖКГ
У «Харківзеленбуда» з'явився перший багатофункціональний мінітрактор Багатофункціональний мінітрактор фінського виробництва закупили на підприємстві «Харківзеленбуд».

Як повідомив сьогодні, 15 листопада, заступник директора СКП «Харківзеленбуд» Андрій Дронь, це універсальна машина, за допомогою різних насадок якої можна косити газони, прибирати бур'яни, вантажити або розрівнювати землю, корчувати пні, а головне - прибирати сніг, допомагаючи у важкій ручній праці дворовим робочим.

Управляє мінітрактором одна людина. На прибиранні снігу трактор уже випробували під час першого снігопаду на новій велодоріжці на Білгородському шосе.

«Мінітрактор виробництва Фінляндії, але двигун у нього японський, потужний. Щітка дуже добре замітає сніг, з широким спектром поворотів, тобто повертається в будь-який бік. Мінітрактор ми зможемо використовувати і на прибиранні в парках і скверах, машина не зашкодить покриттю тротуарів, як велика техніка. Поки такий мінітрактор один, але до кінця року плануємо закупити ще три, а потім хочемо забезпечити ним кожен район міста», - зазначив Андрій Дронь.

Сьогодні на вул. Космонавтів після того, як комунальники за допомогою мінітрактора викорчували пеньки старих дерев, висадили 30 гостролистих кленів. 


Друкувати
Останні новини