У «Харківводоканалі» розповіли про тарифні нарахування
08 грудня 2022 16:20 ЖКГ
У «Харківводоканалі» розповіли про тарифні нарахування КП «Харківводоканал» просить містян оплачувати послуги та повідомило, що платежі за абонентне обслуговування і раніше були внесені до тарифів.
Як повідомив сьогодні, 8 грудня, заступник директора Департаменту збуту по роботі з абонентами - фізичними особами Сергій Рязанцев, згідно з чинним законодавством. з 1 червня 2022 року щомісячна оплата за абонентне обслуговування становить 30,9 грн. Крім того, за його словами, обов'язково оплачувалася послуга з обслуговування внутрішньобудинкових систем. Тільки раніше ці кошти перераховувалися в КП «Жилкомсервіс». Сума оплати за аварійне та технічне обслуговування мереж, обстеження та, за необхідності, ремонт чи капітальну заміну внутрішньобудинкових комунікацій становить 33,88 грн.

Сергій Рязанцев зазначив, що якщо у квартирі встановлено прилади обліку води, то нарахування складають: оплата за показаннями, абонентне обслуговування та обслуговування внутрішньобудинкових систем.

«Навіть якщо абонент не проживає у квартирі та не споживає воду, обслуговування особового рахунку та внутрішньобудинкових систем триває постійно. Ремонтники підтримують у належному стані всі комунікації в будинку, співробітники абонентних відділів обробляють інформацію про стан особових рахунків, ведуть нарахування, готують і розносять квитанції. Нагадаю, що з 24 лютого по 30 травня наше підприємство зробило перерахунок усім без винятку абонентам і списало всі оплати. Надалі нарахування ведуться у повному обсязі», - наголосив заступник директора департаменту.

Він поінформував, що навіть за умов воєнної агресії підприємство працює 24/7, функціонують усі виробничі служби та ремонтно-відновлювальні бригади.

«На жаль, за час війни доходи підприємства дуже сильно знизилися, а обсяг робіт та витрати на ремонти, на паливно-мастильні матеріали та запчастини зросли. Зросла кількість та масштаби ліквідації аварійних ситуацій. Вибухами були зруйновані наші зовнішні мережі водопостачання та водовідведення, на відновлення комунікацій потрібні значні матеріальні засоби та обладнання Також постійно ведеться підключення та ремонт внутрішньобудинкових систем у пошкоджених та зруйнованих будинках, навіть у найбільш обстрілюваних районах міста, таких, як Салтівка, Рогань», - зазначив Сергій Рязанцев.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини