У Харківському медуніверситеті пройшов випуск молодих лікарів
26 червня 2014 14:37
У Харківському медуніверситеті пройшов випуск молодих лікарів Святкове вручення дипломів молодим лікарям відбулося сьогодні, 26 червня, у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. Лисенка. Випускників Харківського національного медичного університету прийшла привітати заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

Вона привітала випускників, їхніх батьків та вчителів від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

«Сьогодні в Харкові, в Україні знаковий день: Харківський медичний університет випускає в життя нову команду фахівців, які працюватимуть по всьому світу, тому що нашу, харківську, медичну школу знають і поважають у всьому світі. Дорогі випускники, з сьогоднішнього дня у вас починається зовсім інше життя. Тепер на перше місце виходить служіння людям, самопожертва, самовіддача, любов до людей і все те, що зробить вас висококласними медичними фахівцями», - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.

У свою чергу випускників привітав ректор медичного університету Володимир Лісовий. «Сьогодні ви стаєте справжніми фахівцями, професіоналами, тими людьми, яким довіряють свої життя і здоров'я мільйони людей. Я впевнений, що харківська школа медицини завдяки вам стане на одну сходинку ще вище», - зазначив Володимир Лісовий.

На сцені оперного театру випускникам вручили дипломи про закінчення вишу. Після цього для них пройшов святковий концерт.

Довідка. Харківський національний медичний університет заснований в 1805 році. Викладання в ХНМУ здійснюється на 6 факультетах (медичні факультети №1, 2, 3, 4, стоматологічний, 5 і 6 з підготовки іноземних студентів) та післядипломної освіти) та 63-х кафедрах. Науково-педагогічний склад університету налічує понад 700 чоловік, серед яких професори, доценти, доктори та кандидати медичних наук.

У ХНМУ навчаються понад 7 тис. студентів, інтернів, магістрів, клінічних ординаторів, аспірантів і докторантів, серед них більше 3 тис. іноземних громадян з 73 країн світу. У 2014 році випускається 848 студентів (839 спеціалістів та 9 бакалаврів), з них 281 іноземний студент з 36 країн світу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини