У харківському аеропорту проходить наймасштабніший в країні турнір з бальних танців
04 листопада 2017 20:37 Культура
У харківському аеропорту проходить наймасштабніший в країні турнір з бальних танців Міжнародний турнір зі спортивних бальних танців «Ukr Dance Cup 2017» проходить на території терміналу «С» Міжнародного аеропорту «Харків».

Як повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, це наймасштабніший турнір з бальних танців, який проводився в Україні за останні кілька років. Його організувала Федерація «Національна танцювальна ліга України». У ньому беруть участь близько 2200 танцюристів - від дітей п'яти років до учасників категорії «сеньйори»: це люди похилого віку, для яких танець став більше, ніж захоплення. Вперше на турнірі одночасно працюють два танцювальні майданчики. Суддівську колегію і танцювальні пари представляють професіонали з Великобританії, Грузії, Ізраїлю, США, Китаю, Росії, Польщі, Украіїни.

Організатори турніру Олег та Катерина Шапіро повідомили, що це третій міжнародний фестиваль «Ukr Dance Cup». Раніше він проходив у спортивному комплексі «Локомотив». З кожним роком рівень змагань зростає, і цього року багато чого вдалося зробити вперше - провести його в аеропорту і зібрати так багато танцюристів з різних країн світу.

«Турнір готували давно, в його організації було задіяно багато людей. Щотижня ми зустрічалися тут, продумували все до дрібниць, щоб змагання пройшли в такому масштабі. За сім останніх років в Україні не було такої кількості учасників на турнірах. Досить педантично поставилися до цього питання і думаємо, нам вдалося реалізувати задумане, щоб він відбувся таким, яким ми бачимо його сьогодні», - зазначив Олег Шапіро.

Хорошу організацію турніру відзначила тренер Наталія Волкова, яка привезла команду з міста Мирнограда Донецької області: «Дуже хороший, масштабний турнір. Велике спасибі тим, хто займався організацією, все продумано - дизайн, розважальні заходи для маленьких дітей, теплі кімнати. Видно, що в цей захід вкладена душа».

Як зазначили судді, на цьому турнірі виступив найсильніший склад юних танцюристів, навіть у порівнянні з багатьма чемпіонатами світу. Також зібрався топовий склад педагогів з танцю.

Тренер клубу спортивного танцю «Еліт» (Харківська область) Роман Соковиков зазначив, що його вихованці беруть участь у багатьох змаганнях в Києві, Дніпрі, Одесі. Харківський турнір зібрав пари - переможців чемпіонатів світу і вже конкурує з багатьма міжнародними змаганнями.

«Тут правильна політика організації, пари з інших країн не бояться приїжджати до Харкова. Турнір може зрівнятися з фестивалем «Kiev Open». Організація - на високому рівні, хороші роздягальні, багато місця, шикарне світло, музика, професійне суддівство. Торік ми теж брали участь в цьому турнірі, і якщо буде проводиться в наступному - обов'язково приїдемо. Сподіваюся, навіть упевнений, що наступного року турнір буде ще масштабнішим, тому що з кожним роком набирає обертів», - підкреслив тренер.

Зазначимо, що турнір «Ukr Dance Cup 2017» проходитиме два дні - 4 та 5 листопада. Переможців та призерів турніру нагородять медалями та дипломами.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини