У Харківській філармонії діти виступлять разом із симфонічним оркестром
14 травня 2021 12:24 Культура
У Харківській філармонії діти виступлять разом із симфонічним оркестром Концерт учнів Дитячої музичної школи №15 ім. В. А. Моцарта разом з Академічним симфонічним оркестром Харківської обласної філармонії відбудеться 16 травня у великій залі філармонії.

Лауреати міжнародних конкурсів Катерина Гавриленко, Артем Кравцов, Єлизавета Гусєва, Георгій Данильцев, Дуан Менці, Максим Огієнко, Мілана Лактіонова, Євгенія Улібіна і Олеся Малікова виконають концерти для фортепіано з оркестром Йогана Баха, Вольфганга Амадея Моцарта, Людвіга ван Бетховена, Фелікса Мендельсона-Бартольді, Йозефа Гайдна, Леоніда Брустінова, Ісаака Берковича, Георга Фоглера.

Як зазначили організатори, цей концерт - довгоочікувана мистецька подія в культурному житті Харкова після тривалого карантину. Педагоги змогли дистанційно підготувати учнів до виступу. 

«Незважаючи на пандемію, школа не зрадила традиції щорічного проведення такого складного та відповідального заходу. В умовах дистанційного навчання викладачі школи змогли підготувати учнів до серйозного сценічного випробування - виступу з симфонічним оркестром. Це викликає подив та повагу», - зазначили організатори. 

Початок концерту - о 19:00. 

Зазначимо, що Дитяча музична школа №15 та Харківська обласна філармонія співпрацюють майже два десятиліття, від початку існування навчального закладу. На концертах діти виступають у супроводі органу та симфонічного оркестру.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини