У харківських парках і скверах приводять до ладу світильники
13 квітня 2018 12:06 ЖКГ
У харківських парках і скверах приводять до ладу світильники Опори і світильники, які знаходяться у міських парках, скверах і вздовж основних магістралей, миють, фарбують і ремонтують після зими.

Сьогодні, 13 квітня, такі роботи бригада електромонтерів проводить на Гімназійній набережній.

Як повідомив начальник філії КП «Міськсвітло» Основ'янського району Станіслав Татьков, сквер на набережній досить великий, починається біля Московського проспекту і закінчується на вулиці Греківській, і всі ліхтарі, які його освітлюють, почистять, пофарбують, де потрібно, відремонтують.

«На набережній близько 150 опор і близько 300 світильників. Це планові роботи, які ми проводимо щовесни в скверах, парках, садках і на основних магістралях нашого міста. Чистимо опори, фарбуємо, якщо потрібно. Також миємо плафони, міняємо лампи, проводимо планово-попереджувальний ремонт торшерних коробок», - повідомив Станіслав Татьков.

Після того як роботи на Гімназійній набережній будуть завершені, бригади філії КП «Міськсвітло» Основ'янського району перейдуть у сквер «Стрілка», після цього - в Дитячий парк, на вул. Вернадського та пр. Гагаріна.

Зазначимо, що подібні роботи в рамках весняного благоустрою проводяться в усіх районах міста.

Друкувати
Останні новини