У харківських будинках відновлюють водопостачання
04 травня 2022 14:30 ЖКГ
У харківських будинках відновлюють водопостачання У квітні ремонтні бригади комплексу «Харківводопостачання» привели до ладу 48 водорозбірних колонок.

Як повідомили у КП «Харківводоканал», це одне з альтернативних рішень водопостачання споживачів.

Зокрема, 3 травня аварійники комплексу усунули сім поривів на водоводах та відремонтували дев'ять оглядових колодязів. Сьогодні комплексні роботи проводяться на дев'яти пошкоджених ділянках магістралей. Усуненням позаштатних ситуацій займається 21 бригада. Робітники замінюють технічно зношену запірну арматуру та ремонтують оглядові колодязі. Після завершення робіт місця розриттів частково впорядковують.

Також профілактичні та ремонтні заходи щодо підготовки об'єктів до роботи в осінньо-зимовий період ведуть на насосних станціях комплексу «Харківводопостачання». У КП «Харківводоканал» зазначили, що дбають про безпеку та обороноздатність об'єктів, а також створюють резервні запаси питної води.

Крім того, зараз робітники управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем виконують роботи у 194-х квартирах.

На підприємстві нагадали, що щодня стежать за якістю водопровідної води, яка, за словами фахівців, відповідає усім нормам.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини