У ХПІ запровадять нову систему підготовки військових фахівців
27 березня 2013 11:10
У ХПІ запровадять нову систему підготовки військових фахівців У Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» введуть нову систему підготовки військових фахівців.

Про це повідомив ректор університету Леонід Товажнянський.


«З наступного навчального року на факультеті військової підготовки за спеціальностями «Озброєння і військова техніка» та «Озброєння і засоби військ радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки» студенти навчатимуться за новою схемою: 4 роки - студент, 1 рік - курсант. Також курсанти з цих спеціальностей прийому 2012 року з Львівської академії сухопутних військ будуть переведені на навчання до нашого університету на факультет військової підготовки», - розповів ректор ХПІ.

За словами Леоніда Товажнянського, цього року кількість місць для студентів за програмою підготовки офіцерів запасу буде збільшена ще на 300 (ліцензійний обсяг на сьогодні складає 1500 чол.).

Раніше ректор ХПІ звернувся до керівника міжфракційного об'єднання «За Харків! За Слобожанщину!» Валерія Писаренка з проханням про вирішення актуальних проблем і подальшого розвитку факультету військової підготовки університету. Після відповідного запиту Міністерство оборони підтримало пропозиції ректора харківського ВНЗ в повному обсязі.
Друкувати
Останні новини