У Харкові відкрився міжнародний форум «Пострадянський світ 2020 - ризики, виклики, сценарії»
14 травня 2013 15:39
У Харкові відкрився міжнародний форум «Пострадянський світ 2020 - ризики, виклики, сценарії» Перший міжнародний форум «Пострадянський світ 2020 - ризики, виклики, сценарії» стартував сьогодні, 14 травня, на базі готелю «Superior golf & spa resort».

У церемонії відкриття форуму взяли участь Харківський міський голова Геннадій Кернес, голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін, міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, Надзвичайний і Повноважний посол Російської Федерації в Україні Михайло Зурабов.
 
«Дуже символічно, що такі значимі персони - експерти пострадянського простору - зібрались у Харкові, тому що в нашому місті було реалізовано багато амбітних проектів. Я бажаю всім плідної роботи, гарного настрою і часу, щоб подивитися і дізнатися про сучасний Харків», - зазначив у вітальному слові Харківський міський голова Геннадій Кернес.
 
Учасникам зустрічі також зачитали вітальну адресу від екс-президента України 1996-2004 років Леоніда Кучми.
 
У ході форуму провідні економісти і політики колишніх союзних республік обговорюватимуть основні проблеми та перспективи розвитку пострадянського простору. Організаторами форуму виступають Російське агентство міжнародної інформації «РИА Новости», міжнародна громадська організація «Ліга експертів пострадянського простору» та представництво Росспівробітництва на Україні.
 
До участі у форумі, який проходитиме 14-16 травня, запрошені провідні політологи, соціологи та експерти з 13-ти країн колишнього СРСР і далекого зарубіжжя, VIP-гості з Росії та України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини