У Харкові відкрилася виставка робіт Будянський майстрів
10 липня 2013 17:45
У Харкові відкрилася виставка робіт Будянський майстрів Виставка живопису «Шлях до краси» відкрилася в Обласному центрі культури і мистецтва сьогодні, 10 липня.

У відкритті виставки взяли участь голова Харківської районної державної адміністрації Віталій Збукар, начальник управління туризму Харківської обласної державної адміністрації Тетяна Іщенко, і. о. директора Обласного центру культури і мистецтва Ганна Левада й директор Будинку культури сел. Буди Валентина Казіло.

«Від імені Департаменту культури і туризму хочу привітати всіх з відкриттям чудової виставки. Дуже багато чекали цього заходу, адже багато людей нарешті побачать роботи будянських художників. Їхній район яскравий і талановитий, тому я дуже вдячна всім за відкриття цієї виставки», - зазначила Тетяна Іщенко.

Як повідомили організатори, на виставці представлено 29 робіт 10 художників з сел. Буди Харківського району, майстерність яких знаменита завдяки Будянському фаянсовому заводу, який раніше вважався одним з найбільших у країні підприємств художньо-побутового фаянсу. Так, в залі галереї можна побачити роботи як іменитих художників, серед яких - Анатолій Божко, Олексій Романов, Альберт Плашкін, так і молодих - Наталії Костенко, Юлії Добровольської та ін.

Вони продемонстрували на виставці полотна в стилі реалізму, більшість з яких - олійний живопис, який покликаний розкрити красу навколишньої природи. Також художники представили кілька графічних робіт.

Виставка робіт художників з Буд триватиме до 8 серпня.

Організатори заходу - Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва, відділ культури і туризму Харківської райдержадміністрації, Будянська дитяча школа народного мистецтва, Будянський краєзнавчий музей.

Зазначимо, що ця експозиція входить до циклу виставок-презентацій живопису районів Харківської області. До цього Обласний центр культури і мистецтв організував виставки майстрів-художників з Валківського, Чугуївського, Зміївського та Барвінківського районів області.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини