У Харкові святкують 8 Березня
07 березня 2013 15:47
У Харкові святкують 8 Березня Святкові заходи, присвячені Міжнародному жіночому дню, проходять у районах міста.

Як повідомили в Адміністрації Орджонікідзевського району, 5 березня від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса всіх жінок району привітали голова районної адміністрації Ольга Вельможна й депутати Харківської міської ради. За активну життєву позицію та високий професіоналізм представниці підприємств, організацій, установ району були відзначені грамотами та подяками.

Для присутніх на святі жінок творчі колективи району підготували святковий концерт. У холі концертного залу була організована виставка «Весна і жінка схожі», на якій були представлені роботи, виконані руками жінок. Усі запрошені представниці району отримали подарунки.

6 березня, в Адміністрації Київського району привітали представниць уличних комітетів району. З наступаючим святом їх привітала голова районної адміністрації Неллі Казанжиєва. Кращі голови вуличних комітетів були відзначені грамотами та подяками адміністрації району.

Також свято, присвячене Міжнародному жіночому дню, пройшло в Адміністрації Ленінського району. Представниць ветеранських та громадських організацій з наступаючим святом привітав голова районної адміністрації Максим Мусєєв. Активістам ветеранського і громадського руху він вручив подяки голови району, а всім присутнім - подарунки. Крім того, членам ветеранських організацій були вручені подяки від Ленінської районної організації ветеранів за активну життєву позицію та активну участь у житті району. Перед ветеранами з танцювальними номерами виступили вихованці хореографа Олексія Литвинова та дитячі творчі колективи Ленінського району. У фойє адміністрації була організована виставка «Харків - місто, що пережило війну».

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня пройшов і в Палаці культури Червонозаводського району. Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса зі святом всіх присутніх жінок привітала голова Адміністрації Червонозаводського району Ганна Головчанська. Кращим працівникам організацій та установ вона вручила Почесні грамоти Харківської міської ради, Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради та Подяки міського голови. Кожна з присутніх у залі жінок отримала подарунок і квіти від міського голови й народного депутата Анатолія Денисенка. У святі взяли участь близько 700 чоловік. Після офіційної частини урочистостей відбувся спектакль Харківського академічного театру музичної комедії.

Святковий захід, присвячений Міжнародному жіночому дню, також пройшов в Адміністрації Комінтернівського району. Голова районної адміністрації Роман Веприцький вручив Почесні грамоти та Подяку Харківського міського голови кращим працівницям адміністрації. У святковому концерті, організованому для жінок Комінтернівського району, взяли участь вихованці Дитячої школи мистецтв №5 ім. І. О. Дунаєвського, а завершив концертну програму фіналіст телепроекту «Україна має талант», фіналіст московського проекту «Хвилина слави» Олександр Кварта.
Друкувати
Останні новини