У Харкові пройшов різдвяний фестиваль «Зимовий сонцеворот»
09 січня 2014 14:36 Місто
У Харкові пройшов різдвяний фестиваль «Зимовий сонцеворот» ХVІII Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Зимовий сонцеворот» завершився сьогодні , 9 січня, у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенко.


Як повідомила директор фестивалю Ірина Кощавец, цього року в традиційному новорічному спектаклі брали участь понад 500 представників з 11 фольклорних, вокальних, хореографічних та театральних колективів з Харківщини та Кривого Рогу. Всі вони створювали спектакль, де за допомогою пісень і танцю улюблені дітьми казкові герої боролися зі злом.

«Тема фестивалю 2014 року - протистояння добра і зла, де головним було не тільки поєднати різдвяні та новорічні традиції, а й показати нашим маленьким глядачам, що світло завжди перемагає темряву, адже в нашій казці головний герой - це Сонячний Зайчик», - поділилася ідеєю фестивалю Ірина Кощавец.

За її словами, відмінною рисою 18-го «Зимового сонцевороту» стала участь більшої кількості дітей, хоча раніше акцент ставився на виступі більш дорослих майстрів сцени.

Зазначимо, фестиваль, на якому дитячі та юнацькі колективи демонстрували свої артистичні здібності, проходив 6, 8 та 9 січня за сприяння Департаменту культури Харківської міської ради. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    У Харкові пройшов різдвяний фестиваль «Зимовий сонцеворот» У Харкові пройшов різдвяний фестиваль «Зимовий сонцеворот» У Харкові пройшов різдвяний фестиваль «Зимовий сонцеворот» У Харкові пройшов різдвяний фестиваль «Зимовий сонцеворот» У Харкові пройшов різдвяний фестиваль «Зимовий сонцеворот» У Харкові пройшов різдвяний фестиваль «Зимовий сонцеворот» У Харкові пройшов різдвяний фестиваль «Зимовий сонцеворот» У Харкові пройшов різдвяний фестиваль «Зимовий сонцеворот» У Харкові пройшов різдвяний фестиваль «Зимовий сонцеворот»
Друкувати
Новини по темі:
Останні новини