У Харкові пройде низка спортивних та молодіжних заходів
30 липня 2013 12:12
У Харкові пройде низка спортивних та молодіжних заходів Ряд заходів для молоді планується провести в Харкові найближчим часом.

Проведення заходів було заплановано в ході круглого столу з питань розвитку молодіжних проектів, що пройшов 27 липня в «Сафарі-холі».

У засіданні взяли участь радник Харківського міського голови Костянтин Лобойченко, лідери спортивних і громадських організацій Іван Криленко та Анна Мірошниченко, а також інші представники молодіжних організацій Харкова. Ключовими питаннями зустрічі стали розвиток харківського спорту, пропаганда здорового способу життя, проведення соціальних і благодійних проектів, а також розвиток молодіжного підприємництва. Організатори круглого столу - «Інноваційна проектна група». 

Також в ході зустрічі були заплановані заходи, які будуть реалізовані найближчим часом. Так, 1 серпня пройде відкрите тренування з воркауту, 10 серпня відбудеться науковий круглий стіл, 12 серпня - нарада з питань розвитку молодіжного підприємництва, 17 серпня - «Українська стрітбольна Ліга», 18 серпня - марафон і відкриття чемпіонату Європи з тайського боксу.

Крім того, учасники круглого столу склали плани на осінь. З серпня по жовтень в Харкові планується проведення благодійного концерту для людей з обмеженими можливостями, фестиваль вуличної культури «Харків зустрічає Євробаскет-2015», конкурс соціальної реклами та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини