У харківському політеху пройшов випускний вечір
29 травня 2012 18:14
У харківському політеху пройшов випускний вечір Урочистості, присвячені випуску магістрів Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», пройшли сьогодні, 29 травня, у Палаці студентів НТУ «ХПІ».

У заході взяли участь народні депутати України Валерій Писаренко та Ірина Бережна.

На початку урочистостей ректор НТУ «ХПІ» Леонід Товажнянський вручив дипломи 32 найкращим випускникам 2012 року. Усього цього року дипломи отримали 787 випускників.

Як зазначив Валерій Писаренко, харківський політех завжди вражав своїми масштабами, потенціалом і досягненнями. «Кожен, хто стикається з вашим ВНЗ, спочатку опиняється в стані легкого шоку від його багатої історії та сучасної міці, від нинішніх досягнень і результатів. Цього року у вас 787 випускників, з яких 535 закінчили навчання на «відмінно». За це велика подяка викладачам і керівництву вишу. Упевнений, що всі випускники працюватимуть на благо нашої країни та міста Харкова», - зазначив нардеп.

У свою чергу, Ірина Бережна зазначила, що де б не працювали випускники політеху, вони завжди це роблять професійно і відповідально. «Багато хто з вас зовсім скоро вступить до аспірантури, хтось піде працювати на провідні підприємства України, хтось залишиться працювати у вузі. Бажаю вам незалежно від того, який шлях ви оберете, щоб він був успішним, а знання, які ви набули, допомогли вам зайняти гідне місце в житті і повністю реалізуватися», - зазначила Ірина Бережна.

Довідка. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» заснований у 1885 році як Харківський практичний технологічний інститут. З 1950 року перейменований у Харківський політехнічний, у 1994 році здобув статус Державного політехнічного університету, а в 2000 році - національного. У 2010 році НТУ «ХПІ» надано статус автономного дослідницького університету. У ВНЗ працюють 1697 науково-педагогічних працівників, серед яких 160 докторів наук і професорів та понад 900 кандидатів наук і доцентів, 20 заслужених діячів науки і техніки. В університеті навчаються понад 26 тис. студентів за 96 спеціальностями, 400 аспірантів, 1300 іноземців з 34 країн світу.

Друкувати
Останні новини