У філармонії пройде концерт до Дня Конституції
23 червня 2021 14:36 Культура
У філармонії пройде концерт до Дня Конституції Концертна програма «Енергія українського танцю» відбудеться 24 червня на сцені Великого залу Харківської обласної філармонії (вул. Римарська, 21).

Програма присвячена 25-річчю Конституції України. У ній візьмуть участь переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів - Народний ансамбль народного танцю України «Буревісник», заслужений артист України Роман Пасєка та лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів народної музики - інструментальне тріо «ЦімБанДо» викладачів Харківської державної академії культури.

До програми концерту ввійшли сім хореографічних композицій і танців Слобідського краю, заснованих на матеріалах Харківської та Сумської областей (відбудеться прем'єра двох хореографічних композицій), п'ять музичних творів українських сучасних авторів в обробці музикантів інструментального тріо, чотири пісні українських авторів.

Початок - о 19:00.

Зазначимо, концерт організований за підтримки Харківської обласної філармонії та за сприяння Департаменту культури Харківської міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини