У фармацевтичному коледжі пройшов випуск молодих фахівців
26 лютого 2021 15:54 Освіта
У фармацевтичному коледжі пройшов випуск молодих фахівців Церемонія вручення дипломів випускникам Коледжу Національного фармацевтичного університету відбулася сьогодні, 26 лютого.

Дипломи за освітньою програмою «Виробництво фармацевтичних препаратів» отримали 27 випускників, які отримали кваліфікацію техніка-технолога.

Ректор Національного фармацевтичного університету Алла Котвицька привітала студентів із закінченням навчання.

«Сьогодні у вашому житті закінчується один етап і починається зовсім новий, пов'язаний зі знаннями і вміннями, які ви придбали в цьому коледжі. Ви напевно знаєте, що Харків є фармацевтичної столицею України і що в нашому університеті розроблено деякі препарати, які були внесені в протоколи лікування коронавірусу. Тому ми можемо пишатися нашою професією! Бажаю вам творчих ідей, зважених рішень, і нехай ваша робота знаходить вдячність в серцях людей», - зазначила Алла Котвицька.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов також привітав випускників та побажав їм успіхів у подальшій професійній діяльності.

«Вірю, що ваше життя складеться успішно і ви станете професіоналами і самодостатніми людьми. Як відомо, препарати, розроблені фармацевтами, врятували сотні мільйонів життів. Зараз фармацевтичні компанії працюють над пошуком ефективних вакцин від коронавірусу. І це явно не останній виклик, з яким зіткнулося людство. Тому в майбутньому вам напевно ще доведеться брати участь в розробці і виробництві ефективних препаратів від будь-яких нових захворювань. Тому пам'ятайте, що ваш професіоналізм стоїть на сторожі життя людей», - підкреслив Ігор Терехов.

Також він вручив Подяки Харківського міського голови співробітникам коледжу, які підготували молодих фахівців.

Довідка. Професійний коледж Національного фармацевтичного університету - державний навчальний заклад, що входить у структуру фармацевтичного університету. Готує фахівців в області охорони здоров'я за спеціальністю «Фармація, промислова фармація». Освітня діяльність здійснюється на основі базової та повної загальної середньої освіти за денною (очною) та заочною формами. Навчання проходить на 4-х відділеннях коледжу: фармацевтичне №1, фармацевтичне №2, хіміко-технологічне та заочне. У коледжі викладають 70 педагогів, серед яких - 8 кандидатів наук, 2 доценти, 47 спеціалістів вищої категорії. У коледжі навчаються 903 студенти.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини