У «ЄрмиловЦентрі» проходить виставка польського сучасного мистецтва
11 квітня 2017 14:25 Культура
У «ЄрмиловЦентрі» проходить виставка польського сучасного мистецтва У Центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» представили експонати колекції Центру сучасного мистецтва в Торуні (Польща).

Виставка відкрилася 7 квітня і буде йти до 14 травня. Експозиція включає 40 експонатів: живопис, фотографія, об'єкти та інсталяції, графічний дизайн і відео-ар.

Виставка з філософським підтекстом, називається «Кордони/Лінії відрізу». Харків'яни побачать роботи відомих в Польщі художників Ізабели Густовської, Яна Добковського, Яна Бердішака і молодих авторів Агати Збілют, Анджея Василевського, Яцека Негоди та інших майстрів.

«Іноді ми можемо бачити кордон, а іноді ми змушені його представляти. І художники за допомогою мистецтва саме змушують глядача створювати свої власні, невидимі «лінії відрізу», - зазначили організатори.

Куратор проекту - Кшиштоф Бяловіч, хранитель колекції - Катажина Третин-Зачевіч.

Виставку можна відвідати в будь-який день, крім понеділка, з 12:00 до 20:00, за адресою: пл. Свободи, 4 (головний вхід ХНУ ім. Каразіна, вхід з боку Клочковського узвозу).

Довідка. Центр сучасного мистецтва в Торуні, створений в 2008 році, постійно шукає авторів і твори, які вживають мистецтво як засіб не тільки для фіксації, а й для зміни реальності - починаючи від раціонального і наукового дослідження, і закінчуючи діяльністю з акцентом на сучасні технології, медіа та інтернет. За допомогою художніх практик центр намагається знайти альтернативні моделі мистецтва і життя. Також займається просвітницькою і освітньою діяльністю, створенням власної колекції.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини