У Дзержинському районі відзначили 25 -ту річницю виведення радянських військ з Афганістану
11 лютого 2014 18:42
У Дзержинському районі відзначили 25 -ту річницю виведення радянських військ з Афганістану Захід, присвячений 25-й річниці виведення радянських військ з Афганістану та Року учасників бойових дій на території інших держав, пройшов 11 лютого в Адміністрації Дзержинського району.
У зустрічі взяли участь заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, голова райадміністрації Володимир Котковський. 

Під час зустрічі воїни-інтернаціоналісти, які беруть активну участь у ветеранському русі, були відзначені Подяками міського голови. Також учасники заходу переглянули документальний фільм, створений за ініціативою Української Спілки ветеранів Афганістану, про історію афганської війни. З творчими номерами виступили школярі.

Як було зазначено, в афганській війні загинуло 18 військовослужбовців - мешканців Дзержинського району, а зараз в районі проживає 12 сімей воїнів, які загинули в Афганістані. Також у Дзержинському районі проживає 724 ветерана, які брали участь у різних військових локальних конфліктах у 23 країнах світу.
 
Крім того, у фойє актового залу адміністрації відкрилася фотовиставка «Вахта пам'яті - афганська війна» з фотографіями тих років і військовими експонатами, а також роботи школярів - переможців районного художнього конкурсу « В ім'я життя, миру і любові».
Друкувати
Останні новини