У Дробицькому Яру вшанували пам'ять жертв холокосту
05 травня 2011 13:50
У Дробицькому Яру вшанували пам'ять жертв холокосту Урочиста церемонія покладання квітів до меморіального комплексу «Дробицький Яр» відбулася 5 травня.
У заході взяли участь представники Харківської міської ради, обласної державної адміністрації, Генеральний консул Республіки Польща у Харкові Ян Гранат, Другий секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Алекс Клайман, представники обласної організації ветеранів Великої Вітчизняної війни, викладачі та учні харківської єврейської школи № 170, представники польської, єврейської делегацій, єврейських організацій, національно-культурних об'єднань та громадськості Харкова.
Учасники заходу вшанували пам'ять жертв трагедії у Дробицькому Яру хвилиною мовчання, були прочитані молитви за загиблими, до меморіалу було покладено квіти.
Як зазначила заступник начальника відділу по роботі з об'єднаннями громадян Харківської міської ради Марина Єгорова, ця щорічна церемонія організовується спільними зусиллями міської влади та представників єврейської громади Харкова. 
«Церемонія покладання квітів до меморіалу в Дробицькому Яру покликана нагадати про страшні події, що відбувалися на території Харкова, і передати цю пам'ять наступним поколінням для того, щоб вони, так само як і ми, приходили на це місце і віддавали данину пам'яті 16000 жертв цієї страшної трагедії », - зазначила Марина Єгорова. 

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    У Дробицькому Яру вшанували пам'ять жертв холокосту У Дробицькому Яру вшанували пам'ять жертв холокосту У Дробицькому Яру вшанували пам'ять жертв холокосту У Дробицькому Яру вшанували пам'ять жертв холокосту У Дробицькому Яру вшанували пам'ять жертв холокосту У Дробицькому Яру вшанували пам'ять жертв холокосту У Дробицькому Яру вшанували пам'ять жертв холокосту У Дробицькому Яру вшанували пам'ять жертв холокосту У Дробицькому Яру вшанували пам'ять жертв холокосту У Дробицькому Яру вшанували пам'ять жертв холокосту
Друкувати
Останні новини