У дитячому садку №181 відкрили нові групи для дітей
04 жовтня 2018 14:53 Освіта
У дитячому садку №181 відкрили нові групи для дітей Дві нові групи для дітей молодшого та старшого дошкільного віку відкрили сьогодні, 4 жовтня, в дитячому саду №181 по пр. Ново-Баварського, 86.

У відкритті взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов і директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

Перший віце-мер зазначив, що тепер вихованці цього дитсадка зможуть вчитися і перебувати в оновлених приміщеннях, які не тільки красиві і комфортні, але і відповідають усім нормам.

«І головне, що керівництво дитячого садка підійшло до всього з душею. Це видно і по барвистим малюнкам на стінах, і по всій роботі, яка була тут проведена. Мені дуже сподобалася обстановка і атмосфера в цьому дитячому садку. Хотілося б, щоб кожний дошкільний заклад в місті став таким, і ми будемо над цим працювати!» - підкреслив Ігор Терехов.

Нагадаємо, ясла-садок №181, закриті 20 років тому, були повністю реконструйовані і відновили свою роботу в грудні минулого року. В ході ремонту в дошкільному закладі були побудовані новий харчоблок, медпункт, чотири групи для дітей, спальні, навчальні та технічні приміщення обладнані новими меблями, іграшками та інвентарем. Також була повністю відновлена ​​територія дитсадка, місця для прогулянок і занять спортом.

Сьогодні в дитячому закладі функціонують вже шість груп для малюків і дітей дошкільного віку, дитсадок можуть відвідувати 150 вихованців.

Друкувати
Останні новини