У дитячому садку №142 відкрили новий басейн
23 жовтня 2020 10:21 Освіта
У дитячому садку №142 відкрили новий басейн Сучасний басейн після реконструкції відкрили у дитячому садку №142 у Новобаварському районі.

Новий басейн обладнаний фільтрами і вентиляційною системою, що дозволить економно витрачати воду і вільно дихати в приміщенні.

Це лише частина того, що було зроблено в дитячому садку. Як повідомила завідувачка дошкільного навчального закладу №142 Наталя Здоровцова, в установі постійно оновлюється матеріально-технічна база, щоб діти проводили тут час із комфортом.

«За останній час для нашого дитячого садка з міського бюджету виділялося багато коштів. Для найменших діток була повністю реконструйована ясельна група. На території встановили два нові ігрові майданчики. Крім того, наші діти мають можливість займатися фізкультурою, міні-футболом на ігровому спортивному майданчику», - повідомила завідувачка.

З відкриттям басейну вихованців дитячого садка, їхніх батьків та вихователів привітав перший заступник міського голови Ігор Терехов.

«Дуже багато зроблено в місті, але ще багато чого нам належить зробити - будувати басейни і дитячі садки, відкривати нові школи і спортивні майданчики. Все це у нас попереду», - підкреслив перший віце-мер.

Зазначимо, що у дитячому садку №142, який орієнтований на фізкультурно-оздоровчий напрямок, працюють 12 груп раннього та дошкільного віку. В них виховуються 260 дітей. Протягом 2018-2020 рр. у дитячому садку побудували міні-стадіон, замінили 23 вікна і сім дверей, встановили два ігрові майданчики, зробили капітальний ремонт групи №1, замінили в двох групах системи опалення, встановили відеодомофони на другому поверсі, придбали дві нові пральні машини і виконали низку інших робіт - відремонтували підлогу, санвузли, обладнали нові шафки тощо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини