У День міста артисти оперного театру дадуть концерт під відкритим небом
21 серпня 2019 18:12 Культура
У День міста артисти оперного театру дадуть концерт під відкритим небом Концерт «Україна - це ти» за участю провідних солістів оперного театру відбудеться 23 серпня на майданчику біля Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка.

За словами організаторів, це вже не перший концерт артистів театру під відкритим небом. Найпершою була показана вистава «Тарас Бульба» у 2014 році, а за нею відбувся і перший open air концерт.

«Концерт або вистава під відкритим небом - це завжди виклик для вокалістів, диригентів і постановочної групи. Близькість до глядача, додаткова природна акустика, погодні умови надають дійству жвавості та реалістичності, проте значно ускладнюють роботу творчої команди», - зазначив режисер-постановник Олексій Дугінов.

Кілька років тому у нього виникла ідея урізноманітнити програму українського концерту, з'єднавши арії з опер та класичні пісні з сучасними українськими хітами. 23 серпня харків'яни почують вже третій концерт за участю солістів, хору та великого симфонічного оркестру «Схід Opera».

Новинкою цьогорічного виступу стануть стилізовані костюми. Головний художник ХНАТОБу Надія Швець розробила ескізи, за якими виготовили сучасний одяг з автентичними національними елементами.

Початок концерту - о 17:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини