У частині трьох районів Харкова тимчасово не буде води
21 вересня 2021 09:21 Оперативна інформація
У частині трьох районів Харкова тимчасово не буде води У частині Індустріального, Немишлянського та Слобідського районів з 8:00 22 вересня до 12:00 23 вересня буде припинене водопостачання.

Як повідомили у КП «Харківводоканал», це пов'язано з проведенням планово-попереджувального ремонту мереж з метою їх підготовки до нового опалювального сезону.

У цей час води не буде:

- в частині Індустріального району, обмеженій: вул. Свистуна, залізничним полотном, вул. П'ятихатською, вул. Луї Пастера, пров. 1-м Котлаським, вул. Зеленодольною, вул. Василя Клочкова, вул. Дністровською, сел. Новозахідним, сел. Затишшя;

- у частині Немишлянського району, обмеженій: вул. Свистуна, залізничним полотном, пров. Єнакіївським, вул. Єнакіївською, пр. Велозаводським, вул. Високогірною, вул. Ясеневою, пр. Тракторобудівників, пр. Московським, вул. Харківських Дивізій, сел. Новозахідним;

- у частині Слобідського району, обмеженій: вул. Танкопія, пр. Петра Григоренка, пр. Героїв Сталінграда, вул. Ньютона, вул. Садовопарковою, вул. Харківських Дивізій до вул. Танкопія.

Зі списком адрес можна ознайомитися тут. Телефон для довідок: 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини