У будинках Харкова продовжують встановлювати лічильники тепла
12 жовтня 2018 14:23 ЖКГ
У будинках Харкова продовжують встановлювати лічильники тепла Індивідуальний тепловий пункт з приладами обліку з автоматикою погодного регулювання встановили сьогодні, 12 жовтня, в житловому будинку по вул. Франтішека Крала, 63.

Як повідомив головний інженер Індустріальної філії КП «Харківські теплові мережі» Микола Колков, в рамках цієї роботи на ІТП був проведений комплекс будівельних та монтажних робіт.

«На цьому об'єкті ми замінили обладнання вузла управління житлового будинку з встановленням індивідуального теплового пункту, що включає в себе насосну групу, сучасний пластинчастий теплообмінник, регулятор температури гарячої води, регулятор перепаду тиску, а також прилад обліку споживання тепла з установкою погодного регулювання і безпосередньо автоматику регулювання», - повідомив Микола Колков.

Також тепловий пункт з лічильником, обладнаним системою погодного регулювання, був встановлений у житловому будинку по вул. Франтішека Крала, 55. Крім цього, низку ремонтах робіт, зокрема монтаж тепломеханічного і модульного обладнання, комунальники провели ще в 16 житлових будинках: по вул. 12 Квітня, вул. Франтішека Крала, вул. Косарєва, пр. Індустріальному та пр. Архітектора Альошина.

Зазначимо, що ця робота проводиться у співпраці з Міжнародним банком реконструкції та розвитку. В рамках проекту в Індустріальному районі планують встановити 50 сучасних теплових пунктів.

Також у співпраці з Міжнародним банком реконструкції та розвитку в районах міста проведуть реконструкцію низки котелень, а в житлових будинках встановлять 1000 теплових лічильників і 250 сучасних ІТП.

Друкувати
Останні новини