У будинках харків'ян продовжать встановлювати сучасні теплові пункти
20 січня 2022 16:47 ЖКГ
У будинках харків'ян продовжать встановлювати сучасні теплові пункти КП «Харківські теплові мережі» цього року у Новобаварському районі замінить п'ять старих котелень на нові теплові пункти.

Як повідомили на підприємстві, роботи проводитимуться в рамках проєкту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» та «Виведення з експлуатації котелень, встановлення теплових пунктів та реконструкція теплових мереж у м. Харкові».

Реалізація проєкту передбачає ліквідацію п'яти старих котелень та встановлення шести сучасних теплових пунктів. Один із них уже встановлений у житловому будинку на вул. Григорівська, 86-б й працює з початку цього опалювального сезону. Він обладнаний автоматикою погодного регулювання і може керуватися віддалено за допомогою нових комп'ютерних технологій.

У 2022 році на такі ж сучасні теплові пункти замінять котельні, що відслужили свій термін, у будинках по вул. Семінарській, 46, 46/5, 57-а, 57-б та вул. Каширській, 12. Роботи з реконструкції розпочнуть після закінчення опалювального сезону.

Як зазначили на підприємстві, завдяки встановленню сучасного обладнання якість наданих послуг значно покращується. Так, за три місяці експлуатації теплового пункту на вул. Григорівській, 86-б жодної скарги від мешканців будинку не надходило.

Зазначимо, що також у рамках реалізації цього проєкту у Новобаварському районі збудували 1,5 км нової теплової мережі діаметром від 76 до 219 мм. Роботи були виконані за рахунок коштів позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку та Фонду чистих технологій.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини