У 522-му мікрорайоні відкриють амбулаторію
14 вересня 2021 21:15 Місто
У 522-му мікрорайоні відкриють амбулаторію Нову амбулаторію планується відкрити в 522-му мікрорайоні на прохання місцевих жителів.

Про це сьогодні, 14 вересня, повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов на відкритті нової зони відпочинку по вул. Академіка Барабашова, 38-а.

За його словами, місцеві жителі розповіли, що їм довго діставатися до найближчої лікарні, тому він дав доручення створити амбулаторію, щоб люди могли проходити лікування поряд з домівкою.

«Тут прийматимуть лікарі, буде можливість ставити крапельниці, уколи. Амбулаторія працюватиме вже цього року», - повідомив Ігор Терехов.

Також він зазначив, що на прохання жителів у цьому мікрорайоні облаштують алею.

«У кожному районі виникають якісь питання, які ми намагаємося вирішувати. Розповів сьогодні про наш проєкт «Зелений каркас». Хочу, щоб жителі знали, що робить міська влада, які перспективи розвитку міста Харкова», - підкреслив секретар міськради.

878 / 5000

Результаты перевода

Про це сьогодні, 14 вересня, повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов на відкритті нової зони відпочинку по вул. Академіка Барабашова, 38-а. За його словами, місцеві жителі розповіли, що їм довго добиратися до найближчої лікарні, тому він дав доручення створити амбулаторію, щоб люди могли проходити лікування поряд з будинком. «Тут будуть приймати лікарі, буде можливість робити крапельниці, уколи. І, якщо муніципальна швидка допомога, зможе почати працювати тільки в новому році, то амбулаторія - в цьому », - повідомив Ігор Терехов. Також він зазначив, що на прохання жителів в цьому районі облаштують алею. «У кожному районі виникають якісь питання, які ми намагаємося вирішувати. Розповів про нашу програму «Зелений каркас». Хочу, щоб жителі знали, що робить міська влада, які перспективи розвитку міста Харкова », - підкреслив секретар міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини