Туристичний потенціал Харкова презентували на міжнародній виставці в Києві
29 березня 2018 11:02 Міжнародне співробітництво
Туристичний потенціал Харкова презентували на міжнародній виставці в Києві Представники Харкова беруть участь у 24-тій Міжнародній туристичній виставці UITT «Україна - Подорожі та Туризм-2018», яка проходить з 28 по 30 березня в Міжнародному виставковому центрі у Києві.

Як повідомили в Департаменті міжнародного співробітництва, участь Харкова в даному заході дозволить презентувати туристичний потенціал нашого міста українським та іноземним відвідувачам виставки, зміцнити позитивний імідж міста та підвищити впізнаваність Харкова в туристичному середовищі.

На виставці UITT збираються найкращі туристичні оператори, національні офіси, міжнародні представництва, перевізники, презентуються останні новинки, проводяться численні наукові семінари, освітні програми та конференції, розглядаються гострі проблеми та визначаються перспективи подальшого розвитку, створюються нові продукти, а також укладаються контракти на майбутній період.

Довідка. Виставка UITT є епіцентром переговорів, зустрічей, обміну думками та пропозиціями, збирає під одним дахом перших осіб, професіоналів туристичного ринку національного та міжнародного рівнів.

Друкувати
Останні новини