Цього літа на оздоровлення до Австрії вирушать 12 онкохворих дітей
27 травня 2015 17:06 Медицина
Цього літа на оздоровлення до Австрії вирушать 12 онкохворих дітей Планується, що цього літа на лікування та оздоровлення в Австрію вирушать 12 онкохворих дітей, які проходять лікування в харківській дитячій лікарні №16.

Про це сьогодні, 27 травня, на засіданні комісії з соціального захисту і охорони здоров'я повідомив директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат. За його словами, курс оздоровлення дітей в Австрії становитиме 21 день.

Нагадаємо, що щорічний візит дітей до Австрії проходить завдяки підтримці австрійської організації «Глобал 2000». В рамках співпраці вона також надає харківській дитячій лікарні №16 гуманітарну допомогу - медикаменти, апаратуру, меблі, витратні матеріали, білизну, обладнання. В рамках цього проекту було організовано стажування медичного персоналу в клініках Австрії (три лікарі, три медсестри), проведена реконструкція гематологічного відділення та придбано медобладнання на суму понад 100 тис. дол.

За роки співпраці, завдяки підтримці з боку організацій «Глобал 2000», «Спілки побратимства Харків-Нюрнберг» (ФРН), телеканалу «Штернштунден» (ФРН), які фінансували поставку до харківської лікарні медобладнання та ліків, кількість онкохворих дітей, у яких спостерігається ремісія хвороби, збільшилася з 25 до 75%.

Торік у Австрії пройшли лікування 10 онкохворих дітей з Харкова.

Довідка. «Глобал 2000» (Відень) - австрійська неурядова екологічна організація, яка допомагає дітям, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, та дітям з онкологічними захворюваннями. З 1992 року Харківська міська рада й організація «Глобал 2000» здійснюють міжнародний проект «Харківська дитяча лікарня №16 - допомога дітям, хворим на лейкемію».

Друкувати
Останні новини