Центр реінтеграції бездомних продовжує працювати в умовах карантину
09 квітня 2020 10:34 Суспільство
Центр реінтеграції бездомних продовжує працювати в умовах карантину Умови перебування у Харківському міському центрі реінтеграції бездомних трохи змінилися у зв'язку з карантином.

Як повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, було вжито заходів, щоб люди, які проживають у центрі, рідше виходили на вулицю.

«Люди, у яких немає даху над головою, можуть перебувати в установі незалежно від карантину. Вони можуть тут переночувати, отримати консультації, йти на вулицю і вирішувати свої питання з працевлаштуванням. Але з урахуванням карантину ми розуміємо, що кожен день випускати людей на вулицю небезпечно. По-перше, вони можуть заразитися, по-друге, в разі захворювання вони можуть заразити інших. Тому ми зробили все, щоб вони максимально могли залишатися в умовах установи, а ми - відстежувати їхній стан здоров'я», - повідомила Світлана Горбунова-Рубан.

Зараз в центрі проживають понад 70 осіб, які залишилися без даху над головою або повернулися з місць позбавлення волі. Перед тим як потрапити в установу, людина переодягається, приймає душ і проходить медичне обстеження. Якщо виявлено підозру на туберкульоз, її направляють в ізолятор і чекають подальших медичних показань. В установі працюють їдальня, пральня та невелика перукарня. У вільний час мешканці центру можуть зайнятися благоустроєм території, швацькою справою.

Як повідомив директор Харківського міського центру реінтеграції бездомних Олексій Сорокін, відвідувачі центру можуть оформитися на поселення і стати на облік як бездомні, а також відновити свої документи і виплати. Крім того, за бажанням, їх влаштовують у будинки-інтернати - торік таких було 44 людини.

Зазначимо, щорічно в Центрі реінтеграції бездомних допомогу отримують близько тисячі осіб. Установа розташована за адресою: вул. Миру, 102.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини