Центр поводження з тваринами спростував інформацію про незаконні закупівлі
01 серпня 2019 16:16 Суспільство
Центр поводження з тваринами спростував інформацію про незаконні закупівлі КП «Центр поводження з тваринами» виступило зі спростуванням інформації, яка напередодні була опублікована одним із міських інформаційних сайтів і прозвучала в сюжеті однієї зі служб теленовин.

Як заявив сьогодні, 1 серпня, в прес-центрі Харківської міської ради юрисконсульт підприємства Сергій Решетько, повідомлення в ЗМІ про арешт майна підприємства, звинувачення в перепродажі кормів, закупівлі медичних препаратів за завищеними цінами та епідемії чуми серед тварин є абсолютно неправдивими.

«Закупівля медичних препаратів за завищеними цінами - це просто необгрунтоване і нічим не підтверджене твердження. Інформацію про наші закупівлі можна перевірити на порталах ProZorro і Е-data. Також було озвучено, що волонтерам нібито пропонується перепродувати корм, придбаний підприємством, але, знову ж таки, жодних доказів у сюжеті надано не було, просто голослівні твердження», - зазначив Сергій Решетько.

Директор КП «Центр поводження з тваринами» Юлія Цибулька підкреслила, що вся інформація в сюжеті є бурхливою фантазією журналіста. Вона повідомила, що за 10 років існування підприємства його працівникам доводилося часто стикатися з проявами незрозумілої боротьби із застосуванням брудних технологій.

«Інструментами цієї боротьби є не тільки наші місцеві псевдозоозахисники, але й нечистоплотні ЗМІ, які виконують замовлення своїх власників або бенефіціарів заради якихось цілей, недостовірно висвітлюючи і навмисно спотворюючи роботу підприємства. Наприклад, особа, яка давала коментар у сюжеті, стверджує, що підприємство є осередком чуми. Це просто неможливо! У нас проводяться постійні перевірки, і нас би просто закрили на карантин, якби виявили щось подібне. Всі звинувачення, що пролунали - голослівні і нічим не підтверджені, у нас постійний контроль ціноутворення товарів, кормів, медикаментів, що закуповуються. Це схоже на замовну інформаційну атаку. Хай харків'яни знають, що це просто брехня», - зазначила Юлія Цибулька.

Також вона нагадала, що притулків для тварин, аналогічних харківському, немає у багатьох країнах, і центр часто приймає іноземних фахівців для обміну досвідом.

Детальніше з юридичною позицією підприємства з цього питання можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини