«Теплові мережі» продовжують заміну магістралей
20 травня 2022 13:47 ЖКГ
«Теплові мережі» продовжують заміну магістралей Бригади КП «Харківські теплові мережі» виконують заміну магістральних мереж за 23 адресами, ще за 24 – внутрішньоквартальні.

Як повідомили на підприємстві, магістральні та внутрішньоквартальні мережі – головні артерії централізованої подачі тепла та гарячої води. Роботи проводяться у всіх районах міста у рамках підготовки до опалювального сезону.

Старі металеві труби змінюють на сучасні, попередньо ізольовані, які прослужать не один десяток років. Зокрема, зараз мережі центрального опалення та гарячої води демонтують на вул. Северина Потоцького, вул. Данилевського, вул. Валентинівській, вул. Бучми, вул. Академіка Павлова та пр. Тракторобудівників.

Особлива увага приділяється внутрішньобудинковим системам. Як повідомили на підприємстві, зокрема зараз виконується заміна запірної арматури в будинках на вул. Миру та вул. Косарєва. Усуваються дефекти та замінюються труби та транзитні трубопроводи гарячої води на вул. Клочківській, вул. Електровозній, вул. Ахсарова, вул. Матюшенка, пр. Перемоги.

Також замінюють засувки на трубах централізованого опалення на вул. 23 Серпня, а в офісі на вул. Архітектора Альошина працівники філії відключили і демонують опалювальний прилад об'єкта теплопостачання, що розморозився взимку після пошкодження обстрілами.

«Працівники тепломереж роблять все можливе, щоб підготувати Харків до зими та надати мешканцям міста якісні послуги. Незважаючи на всі обставини, у будинках харків'ян має бути тепло та комфортно», - наголосили у КП «ХТМ».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини