Світлана Горбунова-Рубан: Рівень захворюваності на COVID-19 знижується
23 листопада 2021 17:06 Медицина
Світлана Горбунова-Рубан: Рівень захворюваності на COVID-19 знижується У місті Харкові зберігається тенденція до зниження рівня захворюваності на коронавірус.

Про це сьогодні, 23 листопада, у пресцентрі Харківської міської ради повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, минулого тижня захворіло 2 639 осіб, а за тиждень до цього - 5 307. При цьому минулого тижня одужали 6 912 людей, а позаминулого - 5 897.

Крім того, за весь час у Харкові провакциновано 644 тис. осіб (першою дозою - 367 тис., другою - 277 тис.).

«Нам потрібен колективний імунітет, який становить 70-75%. Враховуючи кількість щеплених та перехворілих, можна сказати, що зараз цей показник у місті становить понад 50%. Багато людей, які зробили перші щеплення, не підписали декларації з лікарями та не потрапили до реєстру вакцинованих. Зараз ми збираємо дані про них. Фактично нам залишається набрати половину від того, що вже зроблено, і зробити це досить швидко, щоби колективний імунітет не розвіявся», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Вона нагадала, що у Харкові працюють 34 пункти вакцинації у міських поліклініках, а також у територіальних центрах Немишлянського та Індустріального районів та в амбулаторії на вул. Доватора, 7 у Новобаварському районі. Крім того, центри масової вакцинації проти COVID-19 щодня функціонують на території торгових центрів «Україна», «Дафі», «Аве Плаза», «Караван», «Нікольський», «Епіцентр» на пр. Гагаріна, а також на шести ринках міста - Центральному, Кінному, Індустріальному, а також на ринках «Термінал» (Холодна Гора), «ХТЗ» та «Соллі» (на ринках - крім понеділка). Для отримання щеплення необхідно обов'язково мати при собі паспорт та код платника податків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини