Світлана Горбунова-Рубан познайомила харків'ян зі своєю творчістю
06 жовтня 2014 13:27
Світлана Горбунова-Рубан познайомила харків'ян зі своєю творчістю Благодійний творчий вечір заступника міського голови, професора, кандидата соціологічних наук Світлани Горбунової-Рубан «Люблю і вірю» відбувся 5 жовтня в ЄКЦ «Бейт Дан». Світлана Горбунова-Рубан пише вірші і прозу, і в цей вечір вона поділилася своєю творчістю з харків'янами. 

Як розповіла заступник міського голови, свій перший вірш вона написала в 4-му класі, і присвячений він був першому польоту жінки в космос - Валентині Терешковій. І одним з найщасливіших моментів в своєму житті Світлана Олександрівна вважає особисту зустріч з Валентиною Терешковою, під час якої вона розповіла їй про своє саме яскраве дитяче враження і прочитала першій жінці-космонавту свій перший вірш. Ця зустріч відбулася в 2009 році, коли заступник міського голови очолювала делегацію Харкова в Москві. 

На сьогоднішній день Світлана Горбунова-Рубан - автор вже трьох збірок віршів. Це вірші й на філософські, й на соціальні теми, також в її поезії - жіноча лірика про кохання, сім'ю, друзів. 

Відкрила творчий вечір заступника мера «Пісня про Харків» автора і виконавця Дмитра Дюкова. Вечір пройшов під музичний супровід артистів Харківської філармонії: поезія звучала на тлі творів у виконанні скрипаля, заслуженого артиста України Василя Дмитренка та піаніста, заслуженого діяча мистецтв України Олександра Склярова. Також для вечора свій номер підготували діти Центру реабілітації інвалідів дитинства «Промінь». Завершилася зустріч піснею «Ми бажаємо щастя вам» у виконанні волонтерів. 

Після закінчення виступів була проведена благодійна акція зі збору коштів для вимушених переселенців з Луганської та Донецької областей. 

Вечір пройшов за ініціативи Єврейського культурного центру «Бейт Дан» та за підтримки Харківської міської ради.
Друкувати
Останні новини