Створені телефонні гарячі лінії для допомоги переселенцям із Криму
02 квітня 2014 15:27
Створені телефонні гарячі лінії для допомоги переселенцям із Криму Телефонні гарячі лінії створили в Харкові і області для допомоги громадянам, які приїхали з Автономної Республіки Крим та Севастополя. Зокрема, кримчани можуть звертатися за телефоном гарячої лінії Товариства Червоного Хреста: 067 579 42 63. Також можна телефонувати за номерами гарячої лінії з конкретних питань - тимчасового перебування в Харківській області, переведення соціальних виплат, розміщення дітей у шкільні та дошкільні установи, допомоги з оформленням документів, працевлаштуванням, допомоги соціально незахищеним дітям. Зі списком номерів гарячої телефонної лінії можна ознайомитися тут.

У Харківській області створено Регіональний координаційний центр, який працюватиме з жителями Криму і Севастополя, що вирішили залишити територію півострова.

Станом на 2 квітня на телефон гарячої лінії Товариства Червоного Хреста в Україні звернулося 38 чоловік, з них 10 дзвінків - від членів сімей, що вже прибули з АР Крим до Харкова. В основному це сім'ї військовослужбовців з Джанкоя , Євпаторії, Керчі, Гурзуфа, Севастополя. У відділення Пенсійного фонду в Харківській області за березень звернулося 24 людини, за квітень - 21 людина; до служби зайнятості - 8 чоловік; в дошкільні установи Зміївського району та міста Харкова направлено дві дитини; в загальноосвітні школи області - 7 учнів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини