Спортивна громадськість Харківщини зібралася на форум
11 грудня 2015 12:47 Спорт
Спортивна громадськість Харківщини зібралася на форум ІІІ Спортивний форум «Харків - спортивна столиця» проходить сьогодні, 11 грудня, на базі ОСК «Металіст».

У форумі беруть участь спортсмени, представники різних спортивних федерацій Харківського регіону. Також серед учасників форуму - заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, ректор Харківської державної академії фізичної культури Олександр Ажиппо, директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Олексій Чубаров, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, начальник управління з питань фізичної культури і спорту Костянтин Курашов.

На форумі були підведені спортивні підсумки року та визначено завдання на 2016 рік. У форматі панельних дискусій учасники обговорюють актуальні проблеми і питання розвитку спорту та спортивної інфраструктури Харкова.

Як повідомив заступник міського голови Олександр Попов, цього року в Харкові пройшли такі масштабні заходи, як міжнародний марафон, спортивний ярмарок, велодень та ін. За його словами, організація цих заходів піднялася на рівень вище, до участі в них приєдналися нові спортивні організації, фітнес-клуби, а у проекті «Я ЗМОЖУ!» з'явилися нові категорії.

Крім того, цього року значно збільшилася кількість учасників спортивних заходів. Як зазначив Олександр Попов, якщо раніше люди приходили на спортивні заходи подивитися, потім спробувати свої сили, то зараз вони активні учасники заходів і справжні шанувальники здорового способу життя.

Заступник міського голови підкреслив, що наступного року Харків теж чекає дуже багато цікавого. Увага буде акцентуватися на масових змаганнях з різних видів спорту на витривалість, в числі яких - біг, велоспорт, триатлон, екстремальні види спорту.

Зазначимо, що до участі у форумі для подальшої співпраці в питаннях розвитку та зміцнення іміджу Харкова як спортивної столиці України Департамент спортивних іміджевих проектів та маркетингу запросив всю спортивну громадськість регіону. Детальніше з програмою форуму можна ознайомитися тут.


Друкувати
Останні новини