Співробітники харківських депо проводять акцію протесту
23 червня 2018 10:16 Місто
Співробітники харківських депо проводять акцію протесту Співробітники тролейбусних і трамвайних депо Харкова сьогодні, 23 червня, проводять акцію протесту перед Управлінням «Укртрансбезпеки» у Харківській області (Держпром).

Як повідомив заступник директора з експлуатації Салтівського трамвайного депо Микола Павленко, з минулого місяця співробітники «Укртрансбезпеки» по черзі проводять позапланові перевірки у Жовтневому, Салтівському трамвайних депо, тролейбусних депо №2 і 3. У ході цих перевірок виявляють незначні порушення, наприклад, вивіски не того кольору, непофарбований поручень тощо. Це фіксується, і виписується постанова про те, що той чи інший трамвай або тролейбус не може вийти на лінію. Але, як зазначив заступник директора, ці причини не можуть впливати на рівень безпеки перевезень пасажирів, всі ці недоліки усуваються в процесі роботи.

«Хіба непофарбований поручень впливає на безпеку перевезення? Трамвай і тролейбус - це соціальний, найдешевший транспорт, яким користуються громадяни пільгових категорій, пенсіонери. І якщо не випустити рухомий склад на лінію, кому від цього буде краще? Адже люди будуть спізнюватися на роботу, маршрутки будуть переповнені, а водії пасажирського транспорту залишаться без роботи», - зазначив заступник директора.

Як повідомив Мокола Павленко, тому співробітники депо і вийшли на акцію, щоб привернути увагу громадськості до цієї проблеми, отримати реакцію управління «Укртрансбезпеки» і знайти вихід із ситуації. При цьому заступник директора депо підкреслив, що весь електротранспорт міста виходить на лінію в повному обсязі, трамваї і тролейбуси курсують за своїми маршрутами.

Також у депо підкреслили, незважаючи на неодноразові звернення, у місті не ведеться робота з запобігання діяльності нелегальних перевізників (без ліцензій і офіційного працевлаштування). «Не тільки автомобілі, обладнані під таксі, але і мікроавтобуси, забили транспортні вузли міста. Але такий транспорт транспортна комісія не бачить, а перевіряються і штрафуються ліцензовані, законослухняні підприємства», - зазначили в депо.

Микола Павленко також повідомив, що сьогодні стан рухомого складу набагато кращий, ніж кілька років тому, поліпшений графік роботи транспорту. Тоді транспортна комісія не виступала з такими вимогами. Крім того, зараз керівництво міста веде переговори з приводу отримання кредиту на придбання 130 одиниць електротранспорту.

Зазначимо, за минулі п'ять років на підтримку міськелектротранспорту, закупівлю обладнання, запчастин, оновлення рухомого складу з міського бюджету було виділено 1,7 млрд. грн.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини