Співробітникам «Харківводоканалу» розповіли, що робити при виявленні боєприпасів
26 липня 2022 19:37 ЖКГ
Співробітникам «Харківводоканалу» розповіли, що робити при виявленні боєприпасів Співробітників КП «Харківводоканал» навчили правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Тренінги провели представники ГО «Асоціація саперів України». Вони провели теоретичну та практичну частини, а також змоделювали різні ситуації з цієї тематики.

За словами одного з організаторів тренінгу, сапера Дмитра Філіппова, всім слід знати напам'ять три головні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів. По-перше, підозрілі предмети в жодному разі не слід чіпати, по-друге, не наближатися до них і, по-третє, відразу повідомити про знахідку в службу порятунку «101».

«Неухильно діючи за таким алгоритмом, ви не ризикуватимете не тільки своїм життям і здоров'ям, а й оточуючих. Також слід обов'язково пам'ятати, що зараз існує чимало різновидів тих самих мін, розтяжок та інших смертельних «сюрпризів». Тому слід поводитися вкрай акуратно, не піднімати невідомі предмети та обов'язково поділитися цими знаннями з членами сім'ї, дітьми та знайомими», - підсумував Дмитро Філіппов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини