Соціальні працівники отримали від харків'ян найвищу оцінку
06 квітня 2017 14:59 Суспільство
Соціальні працівники отримали від харків'ян найвищу оцінку Максимально високу оцінку «добре» поставили харків'яни, оцінюючи якість надання соціальних послуг в місті.

Опитування проводилося протягом минулого року. Було опитано 4125 осіб, яким надається соціальна послуга по догляду на дому, та 2588 одержувачів послуги соціальної адаптації, які їм надають у відділах денного перебування територіальних центрів. За підсумками опитування, з трьох можливих оцінок, встановлених законодавцем, - «незадовільно», «задовільно» і «добре», соцпрацівники отримали найвищу.

Про це стало відомо в ході круглого столу, присвяченого якості надання соціальних послуг, який пройшло сьогодні, 6 квітня, в терцентрі Київського району. У засіданні взяла участь заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

За словами віце-мера, в місті, за офіційними даними, проживають 30 тис. громадян, які потребують в різних видах соціальної допомоги. Зокрема, послуги територіальних центрів в минулому році отримали 25 тис. 879 осіб.

«В усіх анкетах харків'ян соціальні працівники отримали дуже високу оцінку. Соціальні послуги вимагають постійного моніторингу і вдосконалення. Життя динамічне, потреби людей змінюються, тому ми регулярно проводимо опитування, щоб оцінити якість послуг, які надаємо. Спектр дуже широкий - починаючи від послуг інформаційного, реабілітаційного характеру до адаптації людей, які потрапили в складну життєву ситуацію. Наші переселенці, демобілізовані учасники АТО, діти-сироти, багатодітні сім'ї, які потребують допомоги, її отримують», - повідомила Світлана Горбунова-Рубан.

Соціальні послуги в Харкові надають співробітники дев'яти територіальних центрів, міських центрів - комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» та центру реінтеграції бездомних осіб. Крім того, терцентри співпрацюють з 78 громадськими, релігійними організаціями та благодійними фондами та з 74 фізичними особами, які також надають безкоштовні соцпослуги на умовах укладених договорів.

«Ми постійно співпрацюємо з громадськими організаціями. У реєстрі «Єдиної соціальної мережі» таких організацій 156. Ми допомагаємо їм отримувати гранти, виділяємо бюджетне фінансування на соціальні проекти. Проводимо конкурс на кращі проекти. Можна сказати, що Харків у цьому плані - велика дружна родина», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини