Сьогодні починається реєстрація на пробне ЗНО
05 січня 2021 11:06 Освіта
Сьогодні починається реєстрація на пробне ЗНО В Україні сьогодні, 5 січня, почалася реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 19 січня. Харківські абітурієнти зможуть зареєструватися на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Як повідомили в Департаменті освіти, участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи з бланками відповідей тощо), структурою та змістом тестових зошитів.

З огляду на епідеміологічні загрози в 2021 році бажаючі зможуть зареєструватися тільки на одне пробне ЗНО. Також буде можливість додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів з переліку предметів, вдома пройти тестування, а потім внести відповіді на спеціальний сервіс для визначення результатів.

Крім того, для майбутніх абітурієнтів підготували відеопояснення до завдань пробного ЗНО-2021.

Пробне тестування відбудеться 10 квітня з наступних предметів (на вибір): українська мова, українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови. Результат пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня.

Зазначимо, реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки державної підсумкової атестації і не будуть використані для участі в конкурсному відборі при вступі до установи вищої освіти.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини