Слобідської район приводять до ладу після зими
07 квітня 2021 16:54 ЖКГ
Слобідської район приводять до ладу після зими Жителі і співробітники підприємств Слобідського району взяли участь в акціях з благоустрою території після зими.

Серед таких акцій - «Харків – чистий регіон», «Стоп наркотик!», «Дерево пам’яті». Прибирання проводили кожен день з 29 березня по 7 квітня. У «суботниках» взяли участь жителі району, представники Адміністрації Слобідського району, районного управління освіти, співробітники бібліотек району, комунальних підприємств «Благоустрій», «КВБО», «Харківзеленбуд», «Харківські теплові мережі», ТОВ «СПО» та «Харків ЕКОРЕСУРС», а також колектив вищого професійного училища №6 і курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ.

Учасники прибирання зібрали і вивезли негабаритне сміття вздовж «червоних ліній», навели лад на територіях шкіл і дитячих садків, біля Кінного ринку, вздовж проспектів Льва Ландау, Московського та Героїв Сталінграда, б-ра Жасминового, у провулках Кустанайському, Фесенківському, Зерновому та Садовому, на вулицях Садовопарковій, Морозова, Чорноморській, Аеропортній, Нестерова, Плеханівській, Ньютона. Особливу увагу жителі району приділили зонам відпочинку - Парку культури і відпочинку Машинобудівників та «Космомістечку».

Також після зустрічі жителів з секретарем Харківської міської ради Ігорем Тереховим почався благоустрій пустиря біля колишньої поліклініки по вул. Нестерова, 3.

Всього у роботах було задіяно 28  одиниць спецтехніки, прибрано і вивезено 300 куб. м листя, більше 2 тис. куб. м негабаритного сміття, подроблено 70 куб. м сухих гілок, висаджено 30 дерев та виконані інші роботи.

Як зазначив голова районної адміністрації В’ячеслав Ільєнко, такі заходи допомагають не лише навести лад, а й прищепити відповідальне ставлення до природи. 

«Для кожного жителя району наведення ладу – важлива і відповідальна громадянська позиція, адже спільними зусиллями робляться добрі справи», - сказав В’ячеслав Ільєнко.

Крім того, представники районної адміністрації, громадських організацій та патрульної поліції провели захід «Стоп наркотик!». Усі небайдужі городяни відчищали район від листівок та написів на фасадах будинків, дорожніх знаках, дошках оголошень, МАФах, що рекламували наркотичні речовини, а також зібрали на прибудинкових територіях сміття від використаних наркотичних речовин. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини